Makedonya Eğitim Danışmanlığı

egitim danismanligi makedonya

 

Konularında uzman, sizi gönderecekleri ülkede  sizinle bire bir ilgilenecek eğitim danışmanları ;

Makedonya Eğitim Danışmanlığı bünyesinde çalışan yurtdışı eğitim danışmanları, kendileri de yurtdışı eğitim süreçlerinden geçmiş ve yurtdışında belli süreler yaşamış kişilerdir.

Ayrıca yılın belli dönemlerinde siz öğrencilerimize güncel bilgi ve kapsamlı hizmet verebilmek için yurtdışına seyahat etmekte ve bu seyahatler sırasında üniversite, kolej ve dil okullarını ziyaret etmektedirler.Gideceğiniz ülkelerde sizinle ilgilenecek uzman eğitim danışmanlarımız bulunmaktadır.

 

Makedonya Eğitim Danışmanlığı Hizmet Ofisleri , (Ofislerimizde Türk danışmanlar çalışmaktadır) ile gittiğiniz ülkede de danışmanlığın devamı;

Makedonya Eğitim Danışmanlığı, siz yurtdışına gitmeyi planlayan kişilere, Türkiye’de verdiği danışmanlığını sizlerin eğitim sürenizce yurtdışındaki ofisleriyle de yanınızda oluyor.

Makedonya eğitim danışmanlığı şubelerimizden alacağınız sosyal desteğin yanında vize uzatma, başka bir okula transfer olma ya da Üniversite, Master başvuruları gibi teknik konularda da destek alabilirsiniz.

 

Makedonya’daki danışmanlarımızın acil durumlar için 24 saat açık cep telefonlarının öğrencilerimizde bulunması;

RİMENA Yurtdışı Eğitim danışmanlık anlayışı sadece Türkiye sınırlarını kapsayan  ya da mesai  saatlerine sığacak  kadar  sınırlı değildir.

Öğrencilerimize bulundukları ülkenin aynı saat diliminde bulunan şubelerimizden sürekli destek alabilme şansına sahipler, üstelik bu desteği tecrübeli Türk RİMENA Yurtdışı Eğitim danışmanlarından alıyorlar ve danışmanlarımızın cep telefonları acil durumlar için 24 saat açıktır ve öğrencilerimize Türkiye’den ayrılmadan önce öğrencilerimize cep numaraları verilmektedir.

 

Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001: 2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikalı yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinden olması;

Kurulduğu 2000 yılından bu yana eğitim kalitesinden ödün vermeden sürekli gelişen şirketimiz  ISO 9001:2008 belgeli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir. Her yıl düzenli yapılan denetimleri sıfır minör hata ile geçmektedir.

 

Makedonya Eğitim Danışmanlığı, RİMENA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı LTD. ŞTİ. Şirketimiz  19.07.2000 Tarihinde kurulmuş ve bünyesinde 7 yıldan uzun süredir danışmanlık hizmeti veren tecrübeli danışmanlar bulunmaktadır.

RİMENA Yurtdışı Danışmanlığı kurumsal olarak da sürekli gelişmiş ve danışman bilgi ve tecrübelerini kurum şirket ve tecrübesi olarak depolayarak kurumsal bilgi birikimini sürekli artırmıştır.

Bugünkü gücünü geçmişteki tecrübelerinden alarak öğrencilerine verdiği hizmeti yenileyerek devam ettiren güvenin kazançtan daha önemli oluğu düşüncesine sahip danışman kadrosuyla sektörde en güvenilir firmalar arasında öne çıkmaktadır.

 

Gidilecek ülke ile ilgili her ay yapılan oryantasyon semineri;

Her ay düzenlenen oryantasyon seminerimizde, yurtdışına çıkacak öğrencilerimize adaptasyonlarını kolaylaştırmak  için bilgiler verilmektedir.

Seminer sırasında öğrenciler karşılaşacakları ve hazırlıklı olmaları gereken konular ile ilgili bilgilendirilirler. Seminerler  çeşitli şehirlerde bulunan ofislerimizde gerçekleştirilir ve öğrencilere ilgili ülke ile ilgili yurtdışına çıkış rehberi verilmektedir.

 

Türkiye’de  18 şube  (Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Kütahya, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Konya, Kırklareli, Karaman, Samsun, İskenderun, Gaziantep, Diyarbakır, Siirt, Mardin );

Türkiye de bulunan 18 ofisimizle öğrencilerimize pazartesiden – cumartesiye danışmanlık hizmeti verip,  şubelerimize gelemeyen Türkiye genelindeki öğrencilerimize web sayfamızdan online destek vererek ofislerimize gelmelerine gerek kalmadan işlemlerini yürütülebilmekteyiz.

 

Kariyer danışmanlığı ile ilgili Eğitim Koordinatörü yardımı;

Özellikle liseden mezun olacak arkadaşlarımız ya da  kariyerlerine yön vermek isteyenler danışmanlığa ihtiyaç duyarlar.

Makedonya Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda da Eğitim koordinatörü eşliğinde öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmeye, beklentilerine göre kendilerini tanımaya, isteklerini hedeflerini belirlemeye ve nasıl bir yol izlemeleri gerektiği nasıl bir kariyer planlamasına ihtiyacının olduğunu belirlemeye yardımcı olmaktayız.

Üstelik bu hizmeti alabilmek için RİMENA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencisi olmaya gerek yoktur

 

Üniversitelerin Türkiye  Temsilciliği;

Makedonya Eğitim Danışmanlığı  Çalıştığı Çoğu Makedonya Üniversitesi’nin Türkiye temsilcisi olup bu üniversiteler için hizmet vermektedir.

 

Devamlı güncellenen web sitesi, Katalog ve Tanıtım Broşürleri ; www.rimena.com.tr  sayfasında web sitesi içeriğinin yanı sıra her ay güncellenen dergilerinin zengin içeriğiyle eğitim sektöründeki son haberlere yer vererek siz öğrencilerimize destek vermektedir.

 

En uygun uçak bileti ve bağlantılarının “outsource” edilmeden kurum içerisinden takibi ve kontrolü;

İstanbul ofisimizde bulunan biletleme departmanı personelimiz öğrencilerimizin bilet araştırmalarını kendi AMADEUS ekranlarından yaparak en uygun, fiyat rota ve sınıf için rezervasyon seçenekleri çıkarmakta ve öğrencilerimize iletmektedir.

 

Geleneksel Makedonya Eğitim Danışmanlığı Tanışma Gecesi Etkinlikleri çerçevesinde her sene Makedonya ve şehirlerinde okuyan yüzlerce öğrencimizi bir araya getiriyoruz;

Geleneksel  Makedonya Eğitim Danışmanlığı tanışma gecelerine her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz.

Bu tanışma gecelerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizi birbiriyle tanıştırmak ve öğrencilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsü kurmaktır.

 

Deneyimlerimizle, güvenilirliğimizle, işimize duyduğumuz saygıyla konusunda uzman profesyonel takımımızla, geniş destek ağımızla, özenle sunduğumuz kaliteli ve farklı hizmet anlayışımızla, her zaman yanınızda olduğumuz için.

Firmamız Yurtdışı Eğitim Sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır. Kaliteli güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş